hotové
věci
Minutka..
14.3.2012 -b-
8. Minutka..
Tentokrát je to obyčejná minutka. |
|
K výrobě minutky je potřeba..1...... procesor 89C2051 ale i třeba 89S2051, 89C4051 nebo 89S40511...... odpor 10k 8...... odpor 180R až 120R 4...... odpor 1k2 až 1k8 1...... odpor 2k2 až 4k7 1...... elyt 10M/10V 1...... elyt 100M/10V nebo menší kapacita 2...... ker.kondenzátor 22p 5...... tranzistor BC557C 1...... krystal QM 12MHz 2...... dvojitý displej BD-A544RD 1...... dvojsvorka ARK210/2 1...... patice pod procesor 20 3...... tlačítka DTE6GR 1...... pípák od 3V do 6V |
|
OsazeníVyrobte si tištěný spoj.Osaďte ho podle tohoto osazovacího plánu.. Nezapomeťe na čtyři propojky skryté pod displejem !!! ![]() Pár obrázků pro osazení.. ![]() ![]() ![]() ![]()
Na tišťák jsem ze zadu nalepil malý kousek měkké umělé hmoty.Připájel jsem si svorkovničku a pípák.. Jak minutku zaškatulkujete záleží jen na vás. Dávám sem pár obrázků z mého řešení, vím, není to úplně nejlepší.. ![]() do jedné části krabičky jsem vytvořil okénko pro displej a díry na tlačítka. Přidělal jsem distance pro připevnění destičky ![]() Destička minutky připevněna v krabičce. ![]() Baterie jsem dal zezadu tištěného spoje.. ![]() V druhé části krabičky jsem udělal otvory pro zvuk pípáku. ![]() A toto už je celá sestava minutky. Nechávám zde jak program v hexu pro přímé naprogramování do procesoru minutky, tak i zdrojový program s poznámkami, pro vaše tvoření.. Pokud někdo vytvoří na toto zapojení jiný program, pošlete, vystavím ho tu pro ostatní.. :o)) 14.3.2012 -b- |